Pınar Tente, Sporda da Öncü!

Adana’ nın en büyük Tente-Pergole üreticisi Pınar Tente, sektöründeki öncü rolünü spora da taşıdı. Kurulduğu ilk yıl birinci lige yükselme başarısı gösteren ve bu yıl süper lig için favori olarak gösterilen İzmir’ li bayan basketbol takımı Bornova Becker Spor’ a ana sponsor olan Pınar Tente, takımın forma önü reklam alanlarını satın aldı.

Yapılan anlaşmanın ardından, 1 yıl boyunca 15 ilde mücadele ederek 60’ a yakın maç oynayacak olan Bornova Becker Spor’ un maç forma önlerinde “Pınar Tente” yazacak. Takımın Mersin’ de geçekleştireceği maçlarda Pınar Tente ev sahipliği yaparak takımla birlikte çeşitli sosyal aktiviteler de hayata geçirecek.

Sporda elde ettiği başarıların yanısıra, Zihinsel Engelli Çocuklar, Kanser tedavisi gören çocuklar, ihtiyaç sahibi çocuklar ve yaşlılara yönelik birçok sosyal projeyi de yürüten Bornova Becker Spor’ a sponsor olarak bu tür sosyal yardım organizasyonlarına da destek veren Pınar Tente, her kurumsal şirkette olması gerektiği gibi, kazandıklarının bir bölümünü topluma fayda sağlayacak etkinliklerde kullanarak önemli bir sosyal sorumluluk örneği de göstermiş oldu.