Hakkımızda

PINAR TENTE

Güneşle, yağmurla aranızda biz varız…

Pınar Tente 1994 yılında Adana’da kurulmuştur. 30 yıla yakın süredir yenilikçi anlayışı ve kişiselleştirilmiş imalat alt yapısıyla 10.000 m²’lik kapalı alanda, 135 uzman personeli ile Türkiye’den dünyaya gölgelendirme sistemleri alanında faaliyet gösteren bir şirkettir.

Şüphesiz başarımızı siz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gölgelendirme sistemlerinin imalatını yapan iç ve dış mekânlarınızın yıllar boyunca kullanılmasını sağlayan uzman ekibimize borçluyuz. 30 yılı aşkın deneyimiyle bölgesel ve ulusal başarılarını küresel arenaya taşıyan Pınar Tente, 2012’den beri 21’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Pınar Tente olarak üretimini yapmış olduğumuz tente çeşitleriyle önümüzdeki yıllarda da başarılarımızı devam ettirmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla dünyaya da açılarak Yude Trading markamızla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Amacımız: Tüketici ve üretici olan müşterilerimizin mekânlarını, gelecek nesillerin ve çevrenin refahını da göz önünde bulundurarak yenilikçi çözümlerle zenginleştirmektir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Zamanında teslimat imkânı,
Üründe ve işçilikte kalite,
Kişiselleştirilmiş tasarımlar,
İletişim kolaylığı ve çözüm odaklılık,
Uygun fiyat garantisi.